Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem uruchomił specjalny kredyt na odnawialne źródła energii dla Klientów indywidualnych na finansowanie nawet do 100% inwestycji proekologicznych lub polegających na pozyskaniu niekonwencjonalnych źródeł energii. Szczegóły na stronie banku.

×

11 kwietnia 2011

WARSZTATY WIELKANOCNE W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W STANISZCZACH WIELKICH

świetlica2.jpeg W niedzielne popołudnie, 10.04.2011, w świetlicy w Staniszczach Wielkich było bardzo gwarno, a to za sprawą zapowiedzianych już wcześniej zajęć plastycznych z masy solnej.

Organizatorów cieszył fakt, że na zajęcia oprócz sporej gromadki dzieci pojawili się również dorośli i młodzież gimnazjalna.

Najmłodsi uczestnicy z wielkim zapałem ugniatali masę solną wg wskazówek pani Anny Szaton, która już po raz drugi prowadziła zajęcia w świetlicy.

świetlica.jpeg Z przygotowanej masy uczestnicy zajęć lepili przeróżne figurki i zawieszki o tematyce wielkanocnej. Były baranki, zajączki, kurczaczki i jajka dekorowane przyprawami kuchennymi.

Takie oryginalne ozdoby cieszyły nie tylko oczy, ale również  roztaczały wokół aromat przypraw, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.

×

Wyszukaj w serwisie