Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem uruchomił specjalny kredyt na odnawialne źródła energii dla Klientów indywidualnych na finansowanie nawet do 100% inwestycji proekologicznych lub polegających na pozyskaniu niekonwencjonalnych źródeł energii. Szczegóły na stronie banku.

×

10 czerwca 2011

PP nr 1 012.jpeg FESTYN RODZINNY W PRZEDSZKOLU W KOLONOWSKIEM

W Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Kolonowskiem dnia 7 czerwca br. odbył się doroczny „Festyn Rodzinny” organizowany już po raz kolejny. Po południu w ogrodzie przedszkolnym pojawiły się wielkie dmuchane urządzenia: zjeżdżalnia, statek oraz poduszkowiec do skakania. Przybyli także animatorzy: klaun i jego towarzyszka wraz z didżejem.

Zaproszone zostały wszystkie dzieci ze swymi rodzicami. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.00 i trwała prawie do 19.00. Goście zostali poczęstowani kawą i pysznym kołaczem. Dla dzieci przygotowano przeróżne przysmaki i napoje.

PP nr 1 018.jpeg Klaun wabił dzieci zabawami i piosenkami, podczas których częstował cukierkami i lizakami. Później dzieciom malowano twarze wedle życzenia. Mimo to i tak największym powodzeniem cieszyły się dmuchane urządzenia, na których dzieci mogły poszaleć do woli. Oprócz tego do dyspozycji dzieci był przedszkolny plac zabaw, który również cieszył się dużym zainteresowaniem.

Festyn rodzinny stał się niejako tradycją naszego przedszkola. Jest to czas dla mamy, taty i dzieci, którzy wspólnie mogą spędzić miłe popołudnie.
 

×

Wyszukaj w serwisie