×

Aktualności

 • Kolonowskie TV

  Ruszył program „KOLONOWSKIE TV”.

 • 15 lat dwutygodnika Powiat Strzelecki

  Redakcja Dwutygodnika "Powiat Strzelecki" serdecznie zaprasza Czytelników i Sympatyków na spotkanie okazji 15-lecia czasopisma, które odbędzie się 14 grudnia (piątek) o godzinie 17:00 w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich.

 • Konkurs plastyczny dla przedszkolaków :)

  loga.jpeg

  Startuje konkurs plastyczny skierowany do dzieci terenu Gminy Kolonowskie. Jest to przedsięwzięcie w ramach projektu „Bezpieczny pieszy w Gminie Kolonowskie”, zakładającego zamontowanie na przejściach dla pieszych m.in. tablicy radarowej do wyświetlania prędkości pojazdów, na który Gmina Kolonowskie pozyskała dofinansowanie w ramach rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020. Kwota dofinansowania z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji to 25 000 zł. Szacowany całkowity koszt zadania to ok. 31 000 zł. Projekt realizowany będzie do końca grudnia 2018 r.

  Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Warunkiem udziału jest samodzielne przygotowanie pracy plastycznej w formacie A4, w dowolnej technice. Każdy uczestnik może złożyć jedną pracę. Prace należy składać do Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie (ul. Ks. Czerwionki 39, pokój 6) do 17 grudnia. Złożenie pracy jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu i zgodą na związane z nim przetwarzanie danych osobowych. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 18 grudnia. Oceny prac dokona komisja, która będzie brała pod uwagę zgodność pracy z tematem, walory artystyczne, kreatywność, samodzielność. Laureaci zostaną telefonicznie powiadomieni o miejscu ogłoszenia wyników i wręczenia nagród.

  Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie konkursu: PDFREGULAMIN Konkursu plastycznego dla dzieci pn.pdf

   

   

 • Komunikat prasowy ZUS

  Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Opolu zaprasza płatników składek oraz przedstawicieli biur rachunkowych na bezpłatne szkolenie.

 • Kamizelki odblaskowe

  Bądź widoczny po zmroku.

 • Kolejny etap chodnika

  6 grudnia miał miejsce odbiór kolejnego etapu budowy chodnika przy ul Guznera w miejscowości Spórok.

 • Plan dodatkowych polowań zbiorowych

  W załączeniu plan dodatkowych polowań zbiorowych Koła Łowieckiego "Leśnik" Kolonowskie:PDFSKMBT_42118120511150.pdf

 • Konkursy dla mieszkańców powiatu strzeleckiego

  Dwutygodnik „Powiat Strzelecki” obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji przygotowalno dla Mieszkańców Powiatu konkursy z ciekawymi nagrodami. Poniżej informacja o konkursach:

  "Dla małych Mieszkańców konkurs pt. „Moje Święta Bożego Narodzenia”. Do udziału zapraszamy przedszkolaki oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych. W dowolnej technice pokazać, jak wyglądają albo jak miałyby wyglądać święta  Bożego Narodzenia. Na zgłoszenia czekamy do 7.12.2018 r. (szczegóły na plakacie w załączniku i na http://powiatstrzelecki.pl/2518/moje-swieta-bozego-narodzenia-zapraszamy-dzieci-do-udzialu-w-konkursie.html ).

  Dla dorosłych konkurs pt. „Znam Powiat Strzelecki”. Każda pełnoletnia osoba chętna do wzięcia udziału w Konkursie, wypełnia zgłoszenie opublikowane w dwutygodniku Powiat Strzelecki i na stronie internetowej Powiatu. Odpowiada na pytania, dostarcza wyciętą i prawidłowo wypełnioną stronę z gazety z zaznaczonymi X odpowiedziami do Starostwa Powiatowego ul. Jordanowska 2 w Strzelcach Opolskich, wrzuca do urny ustawionej w holu Starostwa lub do pokoju 310, III piętro, bądź wysyła drogą pocztową na powyższy adres do dnia 11.12.2018 r. (szczegóły na http://powiatstrzelecki.pl/2553/znam-powiat-strzelecki-zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie.html)."

 • Manifest Gmin Przyjaznych Pszczołom

  Tegoroczna edycja „Manifestu Gmin Przyjaznych Pszczołom” dobiegła już końca. W załączeniu raport podsumowujący akcję (a w nim opis  działań, podejmowanych przez gminę Kolonowskie): PDFRAPORT_2018_Manifest Gmin Przyjaznych Pszczołom.pdf

×

Wyszukaj w serwisie