×

Oferty inwestycyjne

Gmina oferuje potencjalnym inwestorom grunty, przeznaczone pod zabudowę przemysłową i usługową i pośredniczy w pozyskaniu terenów inwestycyjnych, będących w użytkowaniu miejscowych podmiotów. Gmina Kolonowskie stosuje preferencyjne ceny sprzedaży nieruchomości, przeznaczonych pod zabudowę przemysłową i usługową.

1. Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Kolonowskiem przy ul. Czerwionki 32:  Na terenie nieruchomości znajdują się: budynek warsztatowo-biurowy o pow. 705,00 m2, wiaty, rampa, 2 tory bocznicowe. Nieruchomość jest ogrodzona i w części utwardzona asfaltem.
PDF2,42.pdf JPEGPKP 2,42.jpeg

2. Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Kolonowskiem przy ul. Kolejowej w Kolonowskiem.
PDF0,08.pdf JPEGPKP 0,08.jpeg

3. Nieruchomość niezabudowana (green field) o powierzchni 0,5 ha z przeznaczeniem pod usługi nieuciążliwe przy ul Brzozowej w Kolonowskiem.
PDFBrzozowa 0,53.pdf  JPEGMapa Brzozowa.jpeg

4. Kolonowskie w rejonie ul. Długiej, Hrabiego Colonny, Konopnickiej, Słowackiego i Pluderskiej  oraz Staniszcze Małe ul. Odrodzenia - działki  z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.
PDFDziałki pod zabudowę jednorodzinną.pdf
 

Nasze tereny zostały pozytywnie ocenione w organizowanym przez Polską Agencje Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. konkursie Grunt na medal.

 

×

Wyszukaj w serwisie