×

Aktualności

 • "Opolskie dla biznesu"

  Cykl spotkań „Opolskie dla biznesu”

  Wszystko o wsparciu dla firm z regionu. Jakie dotacje dla firm są jeszcze do wzięcia? Gdzie znaleźć unijne pożyczki bez opłat i prowizji? Co zmieniło się w przepisach dla firm w ostatnich miesiącach? Tego wszystkiego dowiedzieć się można na spotkaniach, na które zaprasza marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła!

  Szczegóły w załącznikach: PDFList Marszałka.pdf DOCXinformacja o spotkaniach dla powiatow.docx

 • Oszustwo na policjanta

  Opolska Policja otrzymała właśnie informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112!

 • ZAPROSZENIE KRUS

  Placówka Terenowa KRUS w Strzelcach Opolskich zaprasza osoby ubezpieczone w KRUS z gminy Kolonowskie do wzięcia udziału w szkoleniu z zasad BHP w gospodarstwie rolnym.

 • Podziękowania dla liderów

  12 lutego miało miejsce posiedzenie Rady Miejskiej. Na posiedzeniu tym okolicznościowe listy gratulacyjne odebrali lokalni liderzy Odnowy Wsi. 

 • Dodatkowe służby Policji

  13 lutego odbyło się spotkanie z Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Opolskich nadkom. Arkadiuszem Chętnickim.

×

Wyszukaj w serwisie