×

Aktualności

 • Remont ul. Zielonej

  Burmistrz Kolonowskiego podpisał umowę na realizację zadania pn. Modernizacja nawierzchni ulicy Zielonej oraz odnogi ulicy Ks. Gajdy w Staniszczach Małych.

 • Dzień Dziecka

  Serdecznie zapraszamy na imprezę z okazji Dnia Dziecka

 • Zaproszenie na rajd

  Oddział Zakładowy PTTK "Huta Andrzej" serdecznie zaprasza na rajd rowerowy. Regulamin w załączniku: PDFRegulamin - Rododendron 2019.pdf

 • Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel zwierz"

  Już 9 czerwca, w ramach IV Polskich Dni Cane Corso Italiano (międzynarodowa wystawa  psów), odbędzie się minifestyn dla rodzin z dziećmi (i zwierzakami)! Co prawda do tego wydarzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale już dziś zachącamy Was, Najmłodsi, do udziału w konkursie plastycznym pn. "Mój przyjaciel zwierz". Atrakcyjne nagrody czekają :) Regulamin oraz oświadczenia znajdziecie tutaj.

 • Kompas Kariery

  Celem projektu jest uzyskanie zdolności do trwałego zatrudnienia lub poprawy sytuacji zawodowej przez 72 osoby, powyżej 30 roku życia, spełniających warunku grupy docelowej, w wyniku nabycia lub podniesienia przez nich kwalifikacji/kompetencji/doświadczenia w efekcie objęcia ich kompleksową, indywidualną, opracowaną na podstawie IPD ścieżką wsparcia w okresie od 01.02.2019r. do 31.01.2020r. na obszarze województwa opolskiego.

 • Rodzinny Piknik Ekologiczny

  Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Staniszczach Wielkich, Biblioteka i Centrum Kultury w Kolonowskiem oraz Gmina Kolonowskie serdecznie zapraszają na Rodzinny Piknik Ekologiczny. Szczegóły na plakacie.

×

Wyszukaj w serwisie