×

Aktualności

 • Zmiana organizacji ruchu

  W załączeniu informacja o zamknięciu drogi wojewódzkiej nr 901 na odc. Olesno - Dobrodzień od 8.05.2017 w związku z realizacją rozbudowy przedmiotowej drogi: PDFSKMBT_C45217042507500.pdf

 • Wszystkiego najlepszego!

  W dniu 20 kwietnia 50. rocznicę ślubu obchodzili państwo Krystyna i Rajnhold Dylong z Fosowskiego. Jubilaci wychowali 4. dzieci, doczekali się 7. wnuków. Pani Krystyna pracowała zawodowo jako nauczyciel przedszkola w Fosowskiem, natomiast pan Rajnhold był długoletnim pracownikiem Huty Małapanew w Ozimku, w zawodzie tokarz.
  Z okazji jubileuszu życzenia jubilatom złożył Burmistrz Kolonowskiego Norbert Koston oraz Kierownik MGOPS - Irena Ochmann.

 • Wszystkiego najlepszego!

  W dniu 22 kwietnia 90 rocznicę urodzin obchodziła pani Maria Ziaja ze Staniszcz Małych. Pani Maria wychowała 2 dzieci, doczekała się 4 wnuczek i 2 prawnuczek. Pani Maria zawodowo pracowała na stacji PKP Fosowskie oraz zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa rolnego i wychowywaniem dzieci. Solenizantka jest osobą pogodną, towarzyską i - mimo swojego wieku - bardzo lubi jazdę na rowerze oraz słuchanie "szlagrów". Z okazji jubileuszu solenizantkę odwiedził Burmistrz Kolonowskiego Norbert Koston oraz Kierownik MGOPS - Irena Ochmann.

 • Kulturalne Staniszcze Wielkie

  W niedzielę, 23 kwietnia, mieszkańcy gminy Kolonowskie mieli możliwość zapoznania się z dorobkiem artystycznym twórców, mieszkających w Staniszczach Wielkich.

×

Wyszukaj w serwisie