×

Rekrutacja do przedszkoli 2023

SZANOWNI RODZICE!

            Przypominamy, że w dniach od 7 do 13 marca 2023 r. należy złożyć w przedszkolu / oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu / oddziale przedszkolnym w roku szkolnym 2023/2024. Wzór deklaracji jest dostępny na stronach BIP poszczególnych placówek. Wypełniony i podpisany dokument należy złożyć w placówce w formie papierowej.

            Rekrutacja na wolne miejsca w przedszkolach / oddziałach przedszkolnych na rok szkolny 2023/2024 rozpocznie się natomiast 14 marca br. o godzinie 8:00 i potrwa do 28 marca br. do godziny 15:00.   Formularz wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024 będzie dostępny do wypełnienia na stronie internetowej pod adresem:

http://www.gminakolonowskie.przedszkola.vnabor.pl

Dostęp możliwy będzie również ze strony BIP placówek oświatowych. Login i hasło tworzy się podczas pierwszego wypełniania wniosku.
Film instruktażowy znajduje się pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=bHsD9wmQ3WI

WAŻNE INFORMACJE:

  • Złożenie deklaracji o kontynuacji uniemożliwia złożenie wniosku w procesie rekrutacyjnym.
  • Wniosek rekrutacyjny rodzice wypełniają w systemie elektronicznym, następnie drukują i dostarczają wraz z dokumentami poświadczającymi spełnianie kryteriów do przedszkola/oddziału pierwszego wyboru.
  • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola można złożyć zarówno w systemie elektronicznym, jak i w przedszkolu w wersji papierowej.
×

Wyszukaj w serwisie