×

Rekrutacja uzupełniająca

SZANOWNI RODZICE!

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 22 do 31 maja 2023 r. odbędzie się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Gminie Kolonowskie.

Rekrutacja rozpocznie się 22 maja br. o godz. 8:00 i potrwa do 31 maja br. do godz. 15:00. Formularz wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024 będzie dostępny do wypełnienia na stronie internetowej pod adresem:

http://www.gminakolonowskie.przedszkola.vnabor.pl

Dostęp możliwy będzie również ze strony BIP placówek oświatowych. Login i hasło tworzy się podczas pierwszego wypełniania wniosku.

Film instruktażowy znajduje się pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=bHsD9wmQ3WI

WAŻNE INFORMACJE:

- Złożenie deklaracji o kontynuacji oraz przyjęcie dziecka w rekrutacji podstawowej, uniemożliwia złożenie wniosku w rekrutacji uzupełniającej.

- Wniosek rekrutacyjny rodzice wypełniają w systemie elektronicznym, następnie drukują i dostarczają wraz z dokumentami poświadczającymi spełnianie kryteriów do przedszkola/oddziału pierwszego wyboru.

- Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola można złożyć zarówno w systemie elektronicznym, jak i w przedszkolu w wersji papierowej.

×

Wyszukaj w serwisie