×

7 marca 2012

NASZA PEREŁKA:)

IMG_0137.jpegZe wszystkich nagród najbardziej cieszą te, które przyznawane są w głosowaniu przez "zwykłych ludzi". To oni, a nie jury czy komisje, potrafią najlepiej ocenić, kto bezpośrednio przyczynia się do tego, że świat wokół nas staje się ładniejszy.

3 marca br. po raz czwarty, redakcja "Strzelca Opolskiego" przyznała  nagrody dla kobiet "przebojowych, elokwentnych, rezolutnych, łebskich i ambitnych" - czyli jednym słowem Pereł Powiatu Strzeleckiego.

IMG_0043.jpegW tym roku naszą gminę reprezentowała pani sołtys Staniszcz Wielkich, Krystyna Bajsarowicz-Spałek. Pani Krysia miała najlepsze wejście ze wszystkich zgłoszonych do tytułu pań i zdobyła wspaniałe wyróżnienie w postaci srebrnej Perły.

W gali, wraz z laureatką, uczestniczyła jej rodzina, członkowie Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Staniszczach Wielkich (zgłaszający jej kandydaturę), przedstawiciele rady sołeckiej oraz wiceburmistrz, Konrad Wacławczyk.

Nasza Pani Krysia, choć w głosowaniu czytelników nie zdobyła pierwszego miejsca, dla nas i tak jest najcenniejszą Perłą! Dziękujemy:)

×

Wyszukaj w serwisie