Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

18 kwietnia 2012

TRADYCYJNIE KULTURALNIE

Dolly_001.jpeg Wspólne wyjazdy do teatrów stały się już tradycją w gminie Kolonowskie. Co rusz spotkania z kulturą organizują różne stowarzyszenia, zabierając chętnych mieszkańców gromady to do Opola, to do Chorzowa.

Tym razem celem wyprawy był Teatr Muzyczny w Gliwicach, gdzie 15 kwietnia odbywało się pożegnanie ze sceną fantastycznego musicalu "Hello Dolly".

Dolly_010.jpeg Spektakl o właścicielce biura matrymonialnego, Dolly Levi, która postanawia przestać zajmować się życiem prywatnym innych ludzi i sama znaleźć sobie męża, grany był na deskach gliwickiego teatru od 2003 roku. W niedzielę widownia była pełna, a w VIII i IX rzędzie zasiedli nasi głodni kulturalnej uczty mieszkańcy.

Wyjazd organizowany przez Państwowy Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kolonowskiem był jak zawsze bardzo udany. UMiG dofinansował przejazd uczestnikom wycieczki.

×

Wyszukaj w serwisie