Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

14 lutego 2012

WALENTYNKOWY TURNIEJ DARTA

100_0585.jpeg W niedzielę, 12.02.2012, roku w Świetlicy Wiejskiej w Staniszczach Wielkich odbył się turniej darta. Do walki o tytuł „ Mistrza Lotki” zgłosiło się 12 zawodników w wieku od 11 do 21 lat. Na wstępie podzielono zawodników w drodze losowania na dwie grupy, z których - po rozgrywkach w systemie każdy z każdym - wyłoniono po trzech graczy do finału. Finałowa szóstka w tym samym systemie rozegrała turniej do końca. Tytuł mistrza lotki zdobył ANDRZEJ WACŁAWCZYK.

100_0576.jpeg Niespodzianką, a raczej ‘’czarnym koniem” zawodów, okazała się jedyna i najmłodsza zawodniczka wśród graczy KINGA WACŁAWCZYK, która wykazała się dużym opanowaniem i precyzją rzutów, wykluczając z gry wytrawnych graczy. Po decydującej rozgrywce o I m-ce przegrała z bratem Andrzejem i zajęła II miejsce i srebrny medal.

100_0580.jpeg Niezwykle ekscytująca był również walka o ostatnie miejsce na podium, które zajął DOMINIK SPRANCEL po zaciętej rundzie ze starszym bratem, Mateuszem.

100_0581.jpeg Największym, a zarazem bardzo przyjemnym zaskoczeniem turnieju, było jednak sportowe zachowanie wszystkich zawodników, którzy po każdej rozegranej rundzie szczerze gratulowali rywalowi zwycięstwa i dopingowali do dalszej gry.

Dla wszystkich uczestników turnieju przygotowano poczęstunek, medale i nagrody pocieszenia ufundowane przez Burmistrza Gminy Kolonowskie.

×

Wyszukaj w serwisie