Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

10 maja 2012

DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA

Zbliża się 11 maja czyli Dzień Bez Śmiecenia. W tym roku pragniemy zwrócić uwagę na ponowne wykorzystanie odpadów, na to co z nich powstaje w wyniku procesu recyklingu. Dlatego hasło promujące kampanię brzmi TRAFIŁEM DO RECYKLINGU!

Tegoroczny Dzień Bez Śmiecenia jak i dwie następne edycje jest elementem projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pt. „Segreguj Odpady to Się Opłaca”
http://www.rekopol.pl/segreguj_odpady___to_sie_oplaca_.

Zapraszamy do udziału w Dniu Bez Śmiecenia

  • Odwiedzenia strony www.dzienbezsmiecenia.pl i wysłania z tej strony kartki do swoich przyjaciół i współpracowników
  • Zamieszczenia na Państwa stronach internetowych oraz na facebooku informacji o kampanii, kartki internetowej i przesłania linków do tych stron na adres .
  • Odwiedzenia i „polubienia” nas na facebooku - https://www.facebook.com/dzienbezsmiecenia, dodania swoich zdjęć z organizowanych działań czy też krótkich filmów.

Zachęcamy, by każdy kto włączy się w Dzień Bez Śmiecenia umieścił na swojej stronie internetowej czy na facebooku znaczek z hasłem PROMUJĘ DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA (w załączeniu).

Chcemy, by wspólnie przez nas organizowany projekt stał się impulsem do myślenia, mówienia, ale i przede wszystkim czynienia na rzecz rozwoju selektywnej zbiórki.

Znaczek z hasłem możesz pobrać JPEGtutaj.
 

×

Wyszukaj w serwisie