Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem uruchomił specjalny kredyt na odnawialne źródła energii dla Klientów indywidualnych na finansowanie nawet do 100% inwestycji proekologicznych lub polegających na pozyskaniu niekonwencjonalnych źródeł energii. Szczegóły na stronie banku.

×

30 kwietnia 2012

STANISZCZE MAŁE SPRZĄTAŁY ŚWIAT!

Clipboard01.jpeg W dniu 25 kwietnia uczniowie naszej szkoły, jak co roku, uczestniczyli w Akcji Sprzątania Świata. W ramach kółka przyrodniczego i świetlicy socjoterapeutycznej porządkowali okolicę źródełka Stoczek. W akcji uczestniczyło 16 uczniów klas IV – VI, którzy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do prac. Była to także okazja zebrania dodatkowych punktów w ramach współzawodnictwa w akcji „Warto być dobrym”, w której także bierze udział nasza szkoła.

Na uczniów czekała smaczna niespodzianka ufundowana przez Pana Sołtysa Staniszcz Małych oraz poczęstunek z funduszu świetlicy socjoterapeutycznej. Opiekunami byli Artur Czichos i Jolanta Koj.

×

Wyszukaj w serwisie