×

14 czerwca 2012

FIGIELEK ZNOWU NA PODIUM!

100_0798.jpeg W dniu 3 czerwca 2012 roku, na opolskim Rynku, odbyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Festiwalu Zespołów Tanecznych „FAN-TAN 2012”. Jest to doroczne spotkanie młodych ludzi, których łączy wspólna pasja – taniec.

W tym roku w imprezie uczestniczyło ok. 700 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z różnych zakątków województwa opolskiego. Konkursowe prezentacje oceniane były w trzech kategoriach wiekowych oraz pięciu konkurencjach tanecznych: widowisko taneczne, street dance, hip-hop, etiuda taneczna i inne formy taneczne.

100_0800.jpeg Zespół Taneczny FIGIELEK po raz siódmy zaprezentował się na scenie konkursowej w dwóch choreografiach. W kategorii szkół podstawowych – widowisko taneczne jury przyznało III miejsce za układ „Na Łysej Górze”, natomiast w innych formach tanecznych za „Taniec kowbojski” zdobył II miejsce. Tancerze otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.

Rodzice i członkowie ZT FIGIELEK dziękują p. Łukaszowi Chromiec – właścicielowi sklepu spożywczego w Staniszczach Wielkich za pyszne lody, które dzieci otrzymały w nagrodę za tak udany występ w Opolu.
 

×

Wyszukaj w serwisie