Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

15 czerwca 2012

NASZE DZIECI WIELU TALENTÓW:)

IMG_8532.jpeg 12 czerwca, w Leśnictwie Dębie, odbyła się II Edycja Przeglądu Piosenki Leśno-Przyrodniczej, w której udział wzięli uczniowie 12 szkół z terenu Nadleśnictwa Zawadzkie. Każda z placówek przygotowała po 2 piosenki: 1 w kategorii duet lub solista i 1 w kategorii zespół.

IMG_8598.jpeg Dwie rzeźby wilgi - nagrody główne w konkursie - w kategorii klas I-III zgarnęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Kolonowskiem, z solistką Natalią Niedziela na czele. "Z dwiema wilgami w garści" konkurs zakończyło także Publiczne Gimnazjum w Kolonowskiem, prezentując duet Anny Leja i Artura Feliksa oraz piosenkę "Wędruj z nami", wykonaną przez chór. Wyrożnienia zdobyły także pozostałe zespoły z naszej gminy.

IMG_8539.jpeg Bardzo istotnym punktem programu Przeglądu było rozstrzygnięcie IX Edycji Konkursu Plastycznego "Chroń las przed pożarem", organizowanego dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu administracyjnego Nadleśnictwa Zawadzkie. W tej dziedzinie również nie daliśmy sobie w kaszę dmuchać: I miejsce w kategorii dzieci ze szkół podstawowych klas I-III zdobyła Ania Macioł z Publicznej Szkoły Podstawowej Staniszcze Małe-Spórok, Natomiast miejsce II w kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV-VI zajął Mateusz Tymich z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kolonowskiem. Uczniowie z pozostałych szkół z terenu naszej gminy otrzymali wyróżnienia.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie