Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

30 listopada 2009

30 listopada 2009 IMG_5799.jpeg
"Niedziela Dobrej Książki" w Kolonowskiem
Jak co roku, w pierwszą niedzielę Adwentu, w kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi odbyła się Niedziela Dobrej Książki.Przed południem w przedsionku kościoła zorganizowano kiermasz książek. Bibliotekarki zachęcały do kupowania ciekawych książek. Dobra książka to najlepszy prezent pod choinkę. Można było znaleźć wiele książek dla dzieci, rodziców, młodzieży a także dla smakoszy.

IMG_5817.jpeg Po południu do salki parafialnej przybyło wiele rodziców ze swoimi dziećmi aby wspólnie oglądać występy naszych Przedszkolaków oraz uczniów miejscowej Szkoły Podstawowej. W przerwach odbyła się prezentacja książek wartych przeczytania w Bibliotece Parafialnej Caritas oraz możliwość zakupu książki. Panie z Parafialnego Zespołu Caritas przygotowały pyszne ciasto i kawę, którą można było wypić przy świątecznie udekorowanych stolikach. Przygotowały też bazar rozmaitości, można było nabyć miedzy innymi czapki i ciepłe skarpety własnoręcznie zrobione. Wszystkim podobały się stroiki i wieńce adwentowe, przygotowane przez dzieci i rodziców klasy II.

I tak miło i w przyjemnej atmosferze spędzono "Niedzielę Dobrej Książki".

_galeria_11_3_1_1_2_3_0_0_

×

Wyszukaj w serwisie