Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

13 kwietnia 2010

Ekonomia Społeczna w województwie opolskim czyli Opolski Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa opolskiego na spotkania informacyjno – promocyjne dotyczące Ekonomii Społecznej oraz realizowanego przez Fundację Merkury w partnerstwie z Opolskim Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych projektu. Działania przewidziane w projekcie mają m.in. na celu podniesienie świadomości na temat podmiotów ES, ich zakładania i prowadzenia. W trakcie trzygodzinnego spotkania będą mieli Państwo również możliwość dowiedzieć się jakie korzyści niesie za sobą praca w podmiotach Ekonomii Społecznej, jakie są ich rodzaje, jaką pełnią misję oraz dlaczego są one tak istotne w procesie budowania społeczeństwa obywatelskiego.

Spotkania otwarte są dla wszystkich chętnych. Najbliższe odbędą się 13, 16, 20, 26 oraz 30 kwietnia w sali numer 60 przy ulicy Ozimskiej 48 (nad sklepem Billa). Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem załączonych formularzy. Wypełnione formularze proszę przesłać pocztą elektroniczną na adres k.suszniak@ocwip.pl lub faksem na numer 77 441 50 25 wew.103

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły w załącznikach: DOCFormularz spotkania.doc DOCNowy PEFS.doc

×

Wyszukaj w serwisie