×

6 września 2010

logo.jpeg

IMG_0024.jpeg Figiel, Figielek i Rooster w Hranicku:)

W ubiegłą sobotę, 4 września, Zespoły Taneczne „Figiel” i „Figielek” oraz „Rooster” – zespół rockowy z Zawadzkiego – reprezentowały Dolinę Małej Panwi na „Dniu z Regionem Hranicko”. Impreza ta współfinansowana była z projektu, którego beneficjentami są gminy Kolonowskie i Zawadzkie.

IMG_0095.jpeg W ramach „Dnia z Regionem Hranicko”, równolegle do wstępów na scenie, odbywał się również turniej petanque. Wzięło w nim udział 20 drużyn. Nasza, składająca się z panów: Franciszka Klimasa, Konrada Wacławczyka i Ryszarda Joszko, zdobyła 9. miejsce. To nie lada wyczyn, tym bardziej, że panowie zagrali bez treningów i, nie ukrywajmy, bez większego doświadczenia w tej dziedzinie sportu.

IMG_2370.jpeg Prawdziwą furorę zrobiły dzieci i młodzież z „Figla” i „Figielka”. Mimo niesprzyjającej pogody (było zimno i padał deszcz) występy rozgrzały publiczność, niespodziewającą się chyba aż tak profesjonalnego występu. Imprezę zakończył występ zespołu „Rooster”, który na chwilę przegonił chmury znad Valsovic.
 

×

Wyszukaj w serwisie