Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem uruchomił specjalny kredyt na odnawialne źródła energii dla Klientów indywidualnych na finansowanie nawet do 100% inwestycji proekologicznych lub polegających na pozyskaniu niekonwencjonalnych źródeł energii. Szczegóły na stronie banku.

×

18 października 2010

Piękna Wieś Opolska 2010
16 października w Starych Siołkowicach - Najpiękniejszej wsi 2010 odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym tegorocznej, dwunastej już edycji Konkursu „Piękna Wieś Opolska”. W sumie uczestniczyły w niej 33 sołectwa z 24 gmin. Z terenu gminy Kolonowskie do konkursu wystartowały: Staniszcze Małe, które w kategorii "Najlepszy projekt odnowy wsi" otrzymały wyróżnienie za projekt "Wiejskie Centrum Kulturalno - Rekreacyjne w Staniszczach Małych" oraz Staniszcze Wielkie w kategorii "Najlepszy start w odnowie wsi" znalazły się na podium zajmując III miejsce.
Imprezę uświetniły występy zespołów: Siołkowiczanki, dueu gitarowego i saksofonowego, a także uczniowie Publicznego Gimnazjum w Siołkowicach.
 

×

Wyszukaj w serwisie