Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

19 października 2010

BIAŁA SOBOTA

W najbliższą sobotę, 23 października, w Opolskim Centrum Onkologii (Opole, ul. Katowicka 66 A) pod hasłem „Badam się, więc mam pewność” zorganizowana zostanie Biała Sobota. W tym dniu w godz. 8-14 czynne będą poradnie: chirurgii onkologicznej, chorób piersi oraz onkologii ogólnej, a także Pracownia Mammograficzna (mieści się ona w nowym pawilonie „z zielonymi oknami”), w której można będzie wykonać zdjęcie piersi nie tylko ze wskazań lekarza, ale także w ramach skryningu mammograficznego (bezpłatnego badania dla kobiet w wieku 50-69 lat wykonywanego co 2 lata).

Opolanie zainteresowani Dniem Otwartym Onkologii oraz wizytą u lekarza onkologa winni uprzednio zgłosić się do okienka Rejestracji Głównej w Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej, która będzie czynna w godz. 7-13. W rejestracji należy okazać książeczkę RUM, dokument tożsamości (z nr Pesel) oraz dokument potwierdzający ubezpieczenie zdrowotne.

×

Wyszukaj w serwisie