Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

8 listopada 2010

IMPREZY INTEGRACYJNE W NASZYCH ŚWIETLICACH

P7150999.jpeg W dniu 07.10.2010r. odbyło się spotkanie integracyjne dla dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia do świetlic środowiskowych w Staniszczach Małych, Fosowskiem i Kolonowskiem. W imprezie wzięło udział ok. 25 osób. Wychowankowie wraz z opiekunami wyjechali na rowerach o godz.15.00 do Fosowskiego, gdzie na boisku przy świetlicy odbyło się wspólne grillowanie. Młodsze dzieci mogły skorzystać z huśtawek i zjeżdżalni na placu zabaw, P7151001.jpeg a starsi rozegrali mecz piłki nożnej. Następnie wszyscy zasiedli do stołu, aby trochę sie posilić przed nastepną dawką gier i zabaw. Kiełbaski z grilla i słodycze szybko znikały, ponieważ apetyt na świeżym powietrzu dopisuje!!! Po kilku godzinach aktywnie spędzonych na boisku nadszedł czas na powrót do domu. Impreza udała się, ponieważ pogoda dopisała oraz wszyscy szczęśliwie dotarli do domu.

P7151002.jpeg W dniu 25.10.2010r. odbył się wyjazd dzieci i młodzieży na basen do Tarnowskich Gór. Grupa liczyła 48 osób (wychowankowie +opiekunowie). Wyjazd organizowany był w ramach działalności świetlic środowiskowych w Staniszczach Małych, Fosowskiem i Kolonowskiem. Uczestnicy wyjazdu mogli korzystać przez 2h z atrakcji Parku Wodnego i aktywnie spędzić swój wolny czas. Koszty przejazdu oraz część kosztów wstępu pokrywała gmina Kolonowskie - Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

×

Wyszukaj w serwisie