Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

15 lutego 2011

SAMORZĄDOWCY KOPALI AŻ MIŁO:)

IMG_2498.jpeg 12 lutego, w hali widowiskowo-sportowej w Kolonowskiem, miał miejsce Turniej Piłki Nożnej Halowej Samorządowców. Turniej ten jest częścią większych rozgrywek, odbywających się pomiędzy styczniem a marcem w różnych miejscowościach Opolszczyzny.

Turniej odbył się w Kolonowskiem już po raz trzeci. Tym razem wzięło w nim udział 9 drużyn, reprezentujących urzędy miast i gmin, starostwa powiatowe i Urząd Marszałkowski z terenu województwa opolskiego.

IMG_2596.jpeg Mimo faktu, iż w drużynach grają głównie amatorzy, poziom rozgrywek wzrasta z roku na rok. Jest to zapewne efektem pasji, z jaką drużyny reprezentują swój teren.

Miejsce I przypadło w tym roku drużynie z Kluczborka, natomiast reprezentacja Gminy Kolonowskie była V. Tym razem nie wykazaliśmy się szczególną gościnnością i ostatnie miejsca w rozgrywkach pozostawiliśmy do obsadzenia innym drużynom:)

×

Wyszukaj w serwisie