Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

13 kwietnia 2011

W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W SPÓROKU DZIEJE SIĘ!

IMG_0159.jpeg Dnia 14 marca 2011 r. w Świetlicy Wiejskiej w Spóroku został zorganizowany "Wieczór bajek". Dzieci miały możliwość obejrzenia na dużym ekranie projektora bajki pod tytułem "Zebra z klasą". Dodatkową atrakcją był popcorn oraz sok przygotowany przez panią świetlicową - Brygidę Jaskulla. Łączna liczba uczestników wieczoru to 11 osób. Wieczór okazał się bardzo ciekawy i przyjemny, a uczniowie prosili o wyznaczenie terminów następnych tego typu spotkań.

IMG_0190.jpeg Dnia 9.04.2011 r. o godzinie 15:00 w ramach Świetlicy Wiejskiej w Spóroku została zorganizowana akcja sprzątania na Ptasim Stawku. Do akcji chętnie włączyli się Karol Golec, Grzegorz Deja, Martyna Kabut, Ola Leszczyna, Adam Wiśniewski, Denis Muschkiet i Julia Muschkiet. Po wyczerpującej pracy na każdego uczestnika czekała niespodzianka w postaci napoju, cukierków oraz hamburgera.

×

Wyszukaj w serwisie