Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

20 maja 2011

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W ŚLĄSKIM TURNIEJU KULINARNYM

Lokalna Grupa Działania "Kraina Dinozaurów" zaprasza do udziału w Śląskim Turnieju Kulinarnym, który ma na celu prezentację tradycyjnych dań ze śląskim rodowodem i przybliżenie tradycji i kultury śląskiej kultywowanej w rejonie województwa Opolskiego. Ważnym też elementem jest promocja dań śląskich wśród restauratorów, hotelarzy i właścicieli gospodarstw agroturystycznych i pensjonatów.

W Turnieju mogą brać udział kucharze zatrudnieni na terenie województwa opolskiego, oraz właściciele gospodarstw agroturystycznych i pensjonatów a także gospodynie zrzeszone i niezrzeszone."

W załącznikach: regulamin i karty zgłoszeniowe do Turnieju. Zapraszamy do promocji walorów kulinarnych LGD Kraina Dinozaurów.W sprawie szczegółów można kontaktować się z biurem LGD, pod numerem tel. 77 461 12 28. DOCRegulamin 2 slaskiego turnieju kulinarnego.doc, DOCkarta zgloszenia amatorzy.doc, DOCkarta zgloszenia profesjonalisci.doc

×

Wyszukaj w serwisie