Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

24 maja 2011

PIKNIK MOTOCYKLOWY

DSC00522.jpeg W dniu 21 maja, w starorzeczu Małej Panwi w Staniszczach Wielkich - na tzw. "Wyrkach", odbył się piknik Motocyklowy . Piknik zorganizowany został dla wszystkich mieszkańców Gminy Kolonowskie i miłośników jednośladów przez Grupę Odnowy Wsi, Radę Sołecką i Gminę Kolonowskie.

Piknik rozpoczął się spotkaniem motocyklistów w centrum wsi, przy przystanku PKS, o godz. 13:00, skąd grupa 30 osób wyruszyła paradą po drogach Gminy, przez Jedlice, Szczedrzyk, Turawę w kierunku Opola. Na rynku motocykliści zatrzymali się na godzinną przerwę na kawę.

DSC00538.jpeg W czasie podróży motocyklistów spotkał ulewny deszcz i tym samym tradycji stało się zadość. Około 16:00 szczęśliwi podróżni dotarli na staw, gdzie mogli się wysuszyć i ogrzać. Na wszystkich gości czekało ognisko, na którym można było sobie upiec kiełbaski. Organizatorzy zapewnili gościom wiele atrakcji w postaci konkursów z nagrodami (rzut na odległość silnikiem motocykla, utrzymanie miecza w poziomie, tor przeszkód). Była także możliwość popływania kajakiem. Sprzyjająca pogoda pozwoliła na zabawę do późnych godzin nocnych.

 

×

Wyszukaj w serwisie