Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

5 lipca 2011

LATO KWIATÓW W OTMUCHOWIE

DSC00828.jpeg W dniu 02 lipca mieszkańcy gminy Kolonowskie wybrali się w podróż do Otmuchowa na XXXIX Lato Kwiatów. Pomimo niesfornej pogody przez cały tydzień, w sobotę dopisało słoneczko i nie padało. W takcie wycieczki na uczestników czekała niespodzianka w postaci kołaczyka i napoju.

DSC00835.jpeg Wyjazd był zorganizowany po raz trzeci. Czas wolny uczestnicy wyjazdu poświęcili na zwiedzanie Zamku i podziwianie ekspozycji kwiatowych, wystawy twórczości ludowej, malarskiej, fotograficznej i prac artystycznych: biżuterii i kamieni szlachetnych. Każdy zwiedzający znalazł coś ciekawego dla siebie. Ponadto posłuchać można było zespołów z różnych części europy: Ukrainy, Rumuni, Węgier i Polski. DSC00914.jpeg

Wszyscy uczestnicy wyjazdu wrócili zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.  Wyrazili chęć uczestnictwa w takim wyjeździe w przyszłym roku.

×

Wyszukaj w serwisie