Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

13 lipca 2011

PODCHODZILI W STANISZCZACH WIELKICH

100_3869 [800x600].jpeg We wtorek, 12.07.2011, w Świetlicy Wiejskiej w Staniszczach Wielkich odbyły się zapowiedziane gry terenowe - "podchody". Dzieci, które jeszcze nie wyjechały na wakacje, mogły aktywnie i wesoło spędzić czas, tym bardziej, że i pogoda dopisała.

Uczestnicy podchodów zebrali się w bazie, czyli świetlicy, skąd podzieleni na dwie grupy (uciekających i tropicieli) ruszyli z wielkim zapałem uliczkami Staniszcz Wielkich. Każda grupa poruszała się pod opieką przewodnika - osoby dorosłej czuwającej nad ich bezpieczeństwem.

100_3870 [800x600].jpeg Dzieci prześcigały się w wymyślaniu zagadek i skrytek na polecenia. Zabawa tak przypadła do gustu uczestnikom, że po 15-sto minutowej przerwie obydwie grupy ruszyły ponownie w teren.

Ostatnim poleceniem, jakie obydwie grupy musiały wykonać, było wejście do sklepu spożywczego, gdzie na hasło "podchody" wszyscy otrzymali lody.

W piątek natomiast w świetlicy odbędą się zawody logiczno-zręcznościowe, podczas których dzieci będą mogły ze sobą rywalizować i dobrze się bawić.

×

Wyszukaj w serwisie