×

31 sierpnia 2011

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W WARSZTATACH

W związku z planowanym w dniach 26 września – 7 października 2011 r. naborem wniosków do działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013, serdecznie zapraszamy mikroprzedsiębiorców z terenów wiejskich do bezpłatnego udziału w warsztatach pt.: „INNOWACJE W FIRMACH NA OBSZARACH WIEJSKICH”.

Celem spotkania jest przekazanie uczestnikom aktualnych informacji na temat zasad ubiegania się o dotację z działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” PROW, a także zachęcenie do wdrażania działań innowacyjnych w swoich firmach.

Warsztaty poprowadzą pracownicy Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, świadczący w ramach projektu ORIS 2 usługę Partnera Innowacji, a także ekspert z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Opolu.

Warsztaty odbędą się 15 września 2011 r. w Hotelu Festival, w godzinach od 10.00 do 15.00.

Chęć uczestnictwa w warsztatach proszę zgłosić na załączonym formularzu, który należy wysłać na adres: . W załączeniu przesyłam ponadto program warsztatów oraz ogłoszenie prasowe. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Więcej informacji o projekcie oraz o planowanym wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie: www.oris.opolskie.pl.

Załączniki: DOCProgram (2).doc, DOCFormularz zgłoszeniowy - warsztaty 15.09.2011.doc

×

Wyszukaj w serwisie