Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

15 września 2011

NASI SZANOWNI JUBILACI:)

Końcówka sierpnia oraz wrzesień bieżącego roku obfitowały w naszej Gminie we wszelkiego rodzaju jubileusze. Te związane datą urodzenia świętowały panie: Gertruda Koik i Helena Pyka ze Spóroka oraz p. Róża Kowalska z Kolonowskiego. Te związane ze stażem małżeńskim - p. Kottisch oraz p. Korzonek.

Kowalska.jpeg W dniu 27.08.2011 r. 90 urodziny obchodziła Pani Róża Kowalska, mieszkająca w Kolonowskiem. Pani Kowalska cieszy się wciąż dobrym zdrowiem, jest osobą pogodną, uśmiechniętą. Wychowała dwóch synów, doczekała się 3 wnucząt i 2 prawnuków. Nigdy nie pracowała zawodowo, zajmowała się domem, wychowywaniem dzieci i pracą w gospodarstwie rolnym.

Pyka.jpeg W dniu 08.09.2011 r. 93 urodziny obchodziła Pani Helena Pyka, mieszkanka Spóroka. Pani Helena cieszy się dobrym zdrowiem, jest osoba radosną, uśmiechniętą, jest w pełni aktywną w życiu rodzinnym i w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Solenizantka wychowała 2 synów, ma 3 wnuków oraz 2 prawnuków.

koik.jpeg W dniu 14 września 2011 r. 90 urodziny obchodziła Pani Gertruda Koik , mieszkająca w Spóroku. Pani Gertruda cieszy się dobrym zdrowiem, jest osoba radosną, uśmiechniętą, aktywną w życiu rodzinnym. Pracowała we własnym gospodarstwie rolnym, a obecnie zajmuje się jeszcze pracą w ogrodzie. Solenizantka wychowała 4 synów, ma 10 wnuków oraz 9 prawnuków.

kottysch.jpeg Państwo Therese i Rufin Kottisch w dniu 1 września 2011 r. obchodzili 60 rocznicę ślubu. Posiadają trójkę dzieci, pięcioro wnucząt i jedną prawnuczkę. Pan Kottisch przez ponad 35 lat pracował w Hucie Małapanew, a Pani Kottisch pracowała w gospodarstwie rolnym i wychowywała dzieci. Pan Kottisch od 1980 r. do 1984 r. był zaangażowany w budowę Kościoła w Staniszczach Małych, a od 27 lat pełni funkcję kościelnego w Staniszczach Małych.

p.Korzonek.jpeg Państwo Maria i Herbert Korzonek w dniu 4 września 2011 r. obchodzili 50 rocznicę ślubu. Pani Korzonek pracowała w Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Staniszczach Małych przez 17 lat oraz prowadziła gospodarstwo rolne. Pan Korzonek przez 40 lat pracował jako kierownik pociągu w PKP, a przez 16 lat pełnił funkcję sołtysa w Staniszczach Małych. Pani Korzonek zajmuje się w czasie wolnym florystyką oraz rękodziełem, uwielbia pracę w ogrodzie.

DSC00235.jpeg W dniu 16.09.2011 r. 92 urodziny obchodziła Pani Franciszka Milde zamieszkała w Staniszczach Wielkich. Pani Franciszka cieszy się dobrym zdrowiem i doskonałą pamięcią. Chętnie opowiada o wydarzeniach sprzed lat. Solenizantka wychowała syna i córkę, ma 4 wnuków oraz 3 prawnuków. Z życzeniami do jubilatki udały się pracownice Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolonowskiem.

Z życzeniami do Jubilatów udały się pracownice Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolonowskiem.

×

Wyszukaj w serwisie