Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

12 października 2011

EMERYCI WALCZYLI O PUCHAR BURMISTRZA

IMG_4264.jpeg We wtorek, 11 października, w Kręgielni "POD LASEM" w Kolonowskiem zapanował spory ruch. Wszystko za sprawą członków Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, którzy wraz z członkami Klubu Seniora i mieszkańcami Gminy Kolonowskie postanowili zagrać w kręgle o Puchar Burmistrza.

To już trzecia edycja tego turnieju, który - jak zawsze - gromadzi  rzesze uczestników. Tym razem o puchar powalczyło ich aż 61. Zmagania, które odbywały się w kategorii kobiet i mężczyzn, zakończyły się następującym wynikiem:

PA114715.jpeg W kategorii kobiet najlepsza okazała się pani Hildegarda Kozubek. Kolejne miejsca na podium zajęły panie: Krystyna Koziołek i Teresa Dreja.

W kategorii mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się pan Franciszek Klimas. Kolejne miejsca zajęli panowie Zdzisław Plak i Józef Kulig. Dla wszystkich przygotowano nagrody ufundowane przez sponsorów. Specjalną nagrodę otrzymał również najstarszy uczestnik turnieju, którym został pan Bernard Tomala.
 

×

Wyszukaj w serwisie