Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

11 lipca 2012

PILNY KOMUNIKAT POLICJI W KATOWICACH

dotyczący otrzymania pisma z KRPiP Sp z o.o. ul. Złota 59 lub 61 Warszawa

W przypadku otrzymania w/w pisma dotyczącego wpłaty kwoty 115 zł, gdy czujesz się osobą pokrzywdzoną (usiłowanie oszustwa - oszustwo), należy udać się do najbliższej jednostki policji, celem złożenia ustnego zawiadomienia o usiłowaniu oszustwa bądź oszustwa na kwotę 115 zł przez KRPiP Sp z o.o.

Na miejscu należy poinformować przyjmującego zawiadomienie policjanta, iż postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez Wydział d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Katowicach za sygn akt. PG-132/12, RSD-20/12, VI Ds 14/12, celem przesłania tych materiałów do KMP w Katowicach.

Jednocześnie informujemy, że Krajowy Rejestr Pracowników i Pracodawców
JEST JEDYNYM WIARYGODNYM ŹRÓDŁEM INFORMACJI. KRPiP - KRAJOWY REJESTR PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW - NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT ZA REJESTR KRPiP LUB OFERTĘ, KTÓRA NIĄ JEST. PRAWDZIWY RZETELNY PORTAL KRAJOWY REJESTR z Bielska-Białej JEST WOLNY OD OPŁAT.

×

Wyszukaj w serwisie