Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

14 sierpnia 2012

PODCHODY NA NUDĘ

100_1132.jpeg Stara jak świat gra plenerowa ma wciąż wielu zwolenników. W piątek, 10 sierpnia, na zapowiedziane w świetlicy w Staniszczach Wielkich podchody stawiło się piętnastu uczestników w wieku od 6 - 13 lat. Wszyscy chętni zostali podzieleni na dwie grupy: uciekinierów i tropicieli.

100_1125.jpeg Trasa zabawy wiodła od budynku świetlicy aż do przystani kajakowej w Kolonowskiem. Po wytropieniu grupy uciekinierów i krótkim wypoczynku na przystani, uczestnicy zabawy zamienili się rolami i w drodze powrotnej tropiciele wcielili się w rolę uciekinierów.

100_1140.jpeg Wszystkie polecenia i zagadki zostały wykonane wzorcowo, dzieci bawiły się wyśmienicie. Po dotarciu do celu na wszystkich czekały smaczne lody.

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas zabawy czuwała pani świetlicowa, która do pomocy zaprosiła matkę dwójki najmłodszych uczestników i wolontariuszy, absolwentów PG w Kolonowskiem, którzy co roku uczestniczą w tego typu zajęciach.

×

Wyszukaj w serwisie