Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

2 sierpnia 2012

AKCJA WAKACYJNA REDAKCJA, CZYLI STRZELEC W KOLONOWSKIEM:)

IMG_9608.jpeg W środę, 1 sierpnia, w ogrodzie parafialnym działo się a działo! Naszą miejscowość, a w zasadzie przedstawicieli młodego pokolenia jej mieszkańców, odwiedził "Strzelec Opolski". Cykliczna impreza pn. "Akcja Wakacyjna Redakcja", organizowana przez nasz powiatowy tygodnik, tym razem odbyła się w Kolonowskiem.

IMG_9612.jpeg Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów: w gościnnych progach Księdza Proboszcza zawitało ponad 60. dzieci! Dzięki przesympatycznej p. Monice ze "Strzelca" namówienie dzieciaków do wspólnej zabawy nie nastręczało żadnych trudności. Wspólnie malowały kredą, ozdabiając kolorami ogrodową ścieżkę i brały udział w konkurencjach sportowych.

IMG_9664.jpeg Dodatkową atrakcją była możliwość przejażdżki na (niezwykle spokojnym i cierpliwym) koniu p. Reginy Klyszcz z Gospordarstwa Agroturystycznego "Luna" w Staniszczach Wielkich.

IMG_9652.jpeg Dzięki sponsorom (Piekarnia "Kisiel", Restauracja "Markus", Firma "Molto" Łukasz Chormiec, Spływy Kajakowe "Dzika Chata" oraz Sklep Spożywczy "Pełka") dzieciaki otrzymały poczęstunek i napoje. Organizator - "Strzelec Opolski" - przygotował natomiast rewelacyjne gadżety dla uczestników. Podziękowania należą się także sympatycznym paniom z Mobilnego Punktu Informacyjnego w Strzelcach Opolskich, które nie tylko udzielały informacji nt. funduszy unijnych dorosłym uczestnikom festynu, ale przygotowały także niespodzianki dla najmłodszych. 

×

Wyszukaj w serwisie