×

16 października 2012

JUBILACI, JUBILACI...

koik2.jpeg W dniu 14 września br. Pani Gertruda Koik z Spóroka obchodziła 91 urodziny. Pani Gertruda prowadzi bardzo aktywny tryb życia; pomaga synowej w lżejszych pracach domowych, dużo czyta, ogląda telewizję, chodzi na spacery, niedawno odbyła podróż do rodziny do Niemiec. Jest osobą bardzo pogodną, uśmiechniętą, cieszy się z każdych odwiedzin. Wychowała 4 synów, doczekała się 9 wnuków i 9 prawnuków. Z życzeniami do solenizantki udały się pracownice  Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolonowskiem

milde1.jpeg W dniu 16 września br. 93 urodziny obchodziła pani Franciszka Milde ze Staniszcz Wielkich. Pani Franciszka wiele lat pracowała jako sprzątaczka w szkole podstawowej, początkowo w Fosowskiem, a następnie w Kolonowskiem. Lubi wspominać dawne czasy, ma bardzo dobrą pamięć, jest pogodna, uśmiechnięta. Pani Milde wychowała dwoje dzieci, doczekała się 4 wnuków i 3 prawnuków. Z życzeniami do solenizantki udały się pracownice Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolonowskiem

bereziuk.jpeg W dniu 25 września br. p. Jadwiga Bereziuk z Kolonowskiego obchodziła 90. rocznicę urodzin. Pani Bereziuk wychowała siedmioro dzieci, doczekała się 18 wnuków i 13 prawnuków. Pochodzi z wielodzietnej rodziny (w domu było dwanaścioro rodzeństwa, sześcioro jeszcze żyje). W wieku 45 lat została wdową i sama wychowywała gromadkę dzieci.
Pani Jadwiga dla utrzymania kondycji codziennie się gimnastykuje, spożywa regularne posiłki, lubi sprzątać. Jest pod bardzo dobrą opieką córki, syna i synowej. Solenizantkę odwiedzili pracownicy OPS w Kolonowskiem.

Pytlik.jpeg W dniu 6 października br. 50 rocznicę ślubu obchodzili państwo Eryka i Henryk Pytlik ze Staniszcz Wielkich. Jubilaci wychowali 1 syna i 1 córkę, doczekali się 2 wnuczek. Pani Eryka przez 35 lat pracowała jako sprzedawca w GS Kolonowskie, natomiast p. Herbert jako maszynista był długoletnim pracownikiem PKP. Jubilaci cieszą się dobrym zdrowiem i pogodą ducha. Są zadowoleni ze wszystkich wspólnie przeżytych dni.

sosniccy.jpeg W dniu 16 października br.  65 rocznicę ślubu obchodzili Państwo Marta i Józef Sośniccy ze Staniszcz Małych. Jubilaci wychowali  2 córki i 1 syna, doczekali się 6 wnucząt oraz  3 prawnucząt. Pani Marta zajmowała się wychowywaniem dzieci, prowadzeniem domu oraz  pracą w gospodarstwie rolnym. Pan Józef pracował zawodowo na PKP, poza tym  przez wiele lat zajmował się hodowlą pszczół. Oboje jubilaci są bardzo pogodni i pozytywnie nastawieni do życia, zadowoleni z każdego wspólnie przeżytego dnia.

Jubilatom życzymy dużo słońca i radości na dalsze wspólne jubileusze!

×

Wyszukaj w serwisie