×

26 października 2012

WSZYSTKIEGO DOBREGO:)

glagla.jpeg W dniu  20 października br. 50 rocznicę  ślubu obchodzili Państwo Agnieszka i Jerzy Glagla ze Staniszcz Wielkich. Jubilaci wychowali córkę i syna, doczekali się czworga wnuków. Pani Agnieszka Glagla zawodowo pracowała w cegielni w Krasiejowie, zajmowała się wychowywaniem dzieci oraz - razem z mężem - prowadziła w gospodarstwo rolne. Pan Jerzy przez 40 lat pracował w Hucie "Andrzej" w Zawadzkiem. Jubilatów cechuje pogoda ducha  i radość ze wspólnie przeżytych dni.

drysch.jpeg W dniu 21 października tego roku 50 rocznicę ślubu obchodzili Państwo Róża i Lothar Drysch, mieszkańcy Kolonowskiego. Jubilaci wychowali 2 dzieci i doczekali się 2 wnuków. Pan Drysch był wieloletnim pracownikiem Huty Zawadzkie, obecnie, już na emeryturze, zajmuje się małą hodowlą pszczół. Pani Drysch pracowała w GS Kolonowskie.

Małżonkowie, mimo różnych problemów zdrowotnych, są osobami pogodnymi, uśmiechniętymi i doskonale się rozumieją. Z życzeniami do złotych jubilatów udał się Sekretarz Gminy Pan Konrad Wacławczyk wraz z pracownikiem socjalnym.

Również 21 października 91 urodziny obchodził Pan Jan Gąsior, mieszkaniec Spóroka. Życie Pana Gąsiora nie oszczędzało, przez 4 lata był w niewoli w Rosji i 2 lata na froncie. Po wojnie pracował w Hucie Ozimek. Wraz z żoną, która obecnie pełni też rolę opiekunki, wychowali 5 dzieci, doczekali się 10 wnuków i 10 prawnuków. Mimo różnych chorób wieku starczego, senior rodu otoczony jest kochającymi osobami bliskimi, którzy starają się i dbają o to, aby żyło mu się jak najlepiej. Z życzeniami do solenizanta udały się pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolonowskiem.

×

Wyszukaj w serwisie