Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

28 grudnia 2012

GRUDNIOWI JUBILACI

W dniu 22 grudnia 50. rocznicę ślubu obchodzili Państwo Helena i Jan Lipka ze Staniszcz Małych. Pani Helena pracowała w handlu, obecnie lubi relaksować się pracą w przydomowym ogródku. Pan Lipka pracował w firmie Mostostal – Zabrze, często był delegowany do pracy poza granicami kraju. Jego hobby to hodowla gołębi. Jest w posiadaniu bardzo wielu nagród, pucharów - w 2004r. zdobył Puchar Mistrza Polski w lotach gołębi młodych. Państwo Lipka wspólnie wychowali 3 synów i doczekali się 2 wnuczek.

Z życzeniami do złotych jubilatów udał się Burmistrz Kolonowskiego, Norbert Koston, wraz z pracownikiem Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolonowskiem.

W dniu 24 grudnia 50. rocznicę ślubu obchodzili Państwo Barbara i Horst Puzik ze Staniszcz Wielkich.  Jubilaci wychowali  2 synów i 1 córkę, doczekali się 3 wnuczek i 2 wnuków. Pani Barbara pracowała zawodowo w Zakładach Lniarskich w Lublińcu oraz w Opolance w Opolu, natomiast Pan Horst przez 40 lat pracował jako elektryk w firmie Elektromontaż w Katowicach. Prowadzili również gospodarstwo rolne.

Jubilaci cieszą się dobrym zdrowiem i pogodą ducha, wyrażają radość ze wspólnie przeżytych dni.

  

×

Wyszukaj w serwisie