Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

15 stycznia 2013

JASEŁKOWO I WCIĄŻ ŚWIĄTECZNIE

Choć od Bożego Narodzenia minęło już trochę czasu, sezon jasełkowy trwał w naszej gminie aż do minionej niedzieli. 13 stycznia, w salce parafialnej w Kolonowskiem, Jasełka wystawiły dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kolonowskiem, pod kierownictwem artystycznym Siostry Adalberty.

Prawie godzinne przedstawienie wymagało ogromnego nakładu pracy. Zaangażowanie takiej ilości młodych aktorów, wykonanie dekoracji i strojów, przygotowanie ilustracji muzycznej – licznie zgromadzeni widzowie byli pełni podziwu!

Cieszy przede wszystkim zaangażowanie młodych ludzi, którzy wiele wolnego czasu musieli poświęcić próbom i samemu występowi. Cieszy także wspaniała frekwencja – w salce praktycznie nie było wolnych miejsc siedzących. Największe podziękowania należą się jednak Siostrze Adalbercie, która w fantastyczny sposób przygotowała tę artystyczną ucztę:) 

   

×

Wyszukaj w serwisie