Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

15 lutego 2013

PIERWSZE I DRUGIE MIEJSCE DLA KOLONOWSKIEGO!

W dniach 14 i 15 lutego, w sali widowiskowo-sportowej przy PSP w Kolonowskiem, odbyły się Półfinały Wojewódzkie w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

W czwartek rywalizowały ze sobą drużyny dziewcząt. Niestety, w związku z niewielką frekwencją, rozegrano tylko jeden mecz, w którym zwycięstwo odniosły dziewczęta z Kolonowskiego. W piątek, 15 lutego, w półfinale wzięły udział 4 zespoły: z Gogolina, Nysy, Opola i - rzecz jasna - z naszej miejscowości. Po zaciętych meczach miejsce pierwsze przypadło drużynie z Opola, natomiast drugie - zespołowi z Kolonowskiego.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kolonowskiem została orgnizatorem turnieju półfinałowego z racji wygranego w styczniu finału powiatowego. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, w finale powiatowym pokonali zespoły z Zawadzkiego i Strzelec, zdobywając w obu kategoriach pierwsze miejsca. To z kolei uprawniało ich do organizacji jednego z 4 półfinałów wojewódzkich. 

O tym, gdzie i kiedy odbędzie się finał rozgrywek - zadecyduje organizator z Opola.

Sprawozdanie z zawodów - w załączniku: DOCsprawozdanie.doc

Więcej zdjęć z meczy w naszej galerii.

×

Wyszukaj w serwisie