Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

26 lutego 2013

KONKURS DLA INTERNAUTÓW!

W związku z dużą ilością odwiedzin na naszej stronie, chcielibyśmy zachęcić wszystkich naszych wiernych Internautów do wzięcia udziału w specjalnym konkursie. Do dnia 10 marca 2013 r. będziemy czekać na Wasze propozycje, dotyczące zamieszczenia na stronie Kolonowskiego nowych działów bądź rozbudowania już istniejących. Dla autorów najciekawszych pomysłów przygotowaliśmy sympatyczne niespodzianki:)

Na tym jednak nie koniec! W związku z naszym przekonaniem, że nikt nie jest nieomylny, upominki będą czekać także na tych z Was, którzy na stronie www.kolonowskie.pl znajdą błędy (szczególnie wysoko oceniane będzie znalezienie błędów merytorycznych).

Propozycje udogodnień na stronie oraz informacje dot. znalezionych błędów, wraz z danymi kontaktowymi, prosimy przesyłać na adres lub za pośrednictwem skype'a, konto turystyka.kolonowskie, do dnia 10.03.2013 r.

Ranking najciekawszych spostrzeżeń i najzabawniejszych błędów zostanie opublikowany na stronie po zakończeniu konkursu.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE:)

×

Wyszukaj w serwisie