×

26 lutego 2013

ŚLĄSKIE ASY TURYSTYKI

Od marca miesięcznik „Wrocławianin - magazyn Polski zachodniej i południowej” rusza z esemesowym plebiscytem „Śląskie Asy Turystyki” (zakończy się na miesiąc przed wyborami samorządowymi), który obejmie swym zasięgiem województwa dolnośląskie i opolskie. Patronat honorowy nad plebiscytem objęli marszałkowie – dolnośląski Rafał Jurkowlaniec i opolski Józef Sebesta.

Szanowni Państwo!

W naszym esemesowym plebiscycie czytelnicy „Wrocławianina” (oczywiście także mieszkańcy gmin dolnośląskich i opolskich) będą głosowali na następujące kategorie:

1. najatrakcyjniejsze pod względem turystycznym gminy,
2. najatrakcyjniejsze powiaty,
3. najciekawsze i najlepiej zorganizowane imprezy turystyczno-rekreacyjno-kulturalne,
4. najbardziej przyjazne hotele, pensjonaty i schroniska,
5. najciekawsze zabytki

Jak głosować ?

W plebiscycie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Wystarczy wysłać SMS na nr 7148, a w jego treści wpisać: as.[nazwa gminy] np. as.gmina Sobotka, względnie as.[nazwa zabytku] np. as.zamek Czocha. Analogicznie można głosować w pozostałych kategoriach - na powiat, imprezę, hotel itp. Oddanie głosu SMS-em oznacza zgłoszenie danej gminy, powiatu, imprezy itd do udziału w plebiscycie Śląskie Asy Turystyki lub kolejny punkt w rankingu, jeśli ktoś wcześniej na daną jednostkę, obiekt zagłosował. W treści SMS-a nie należy używać polskich liter (ó, ę, ś, ł itp.). Wielkość liter nie ma zanczenia.  Koszt sms-a to 1 zł netto (1,23 zł z VAT). Co miesiąc zatelefonujemy do jednego z głosujących i prześlemy mu 100 zł nagrody.

Szczegóły konkursu zostaną także opublikowane w marcowym wydaniu "Wrocławianina" oraz na stronie internetowej www.wroclawianin.pl

×

Wyszukaj w serwisie