×

8 maja 2013

PIŁKA W GRZE!

8 maja w Staniszczach Małych odbyły się rozgrywki gminne w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Turniej ten to oficjalne Mistrzostwa w kategorii U-10 dla chłopców i dziewcząt. Sponsorem rozgrywek już od siedmiu lat jest firma Tymbark, a organizatorem Polski Związek Piłki Nożnej.

W tegorocznym etapie gminnym rozgrywek wzięły udział drużyny z Kolonowskiego i Staniszcz Małych, a mecz skończył się wynikiem 3:2 dla Kolonowskiego. Bramki dla zwycięskiego zespołu zdobyli Mateusz Krupa, Łukasz Tymich i Kacper Smyk, natomiast oba gole dla Staniszcz Małych: Marcel Kurczyk.

Zgodnie z regulaminem drużyna, która wygrywa, przechodzi dalej, z prawem doboru 5 zawodników z innych drużyn z terenu gminy. Do zespołu z Kolonowskiego dobrano Marcela Kurczyka, Olivera Sprancla oraz Adriana Kotysia.

Drużyny zagrały w następujących składach:

STANISZCZE MAŁE: Marcel Kurczyk, Oliver Sprancel, Adrian Kotyś, Szymon Jarzombek, Markus Golec, Mateusz Stryczek, Rafał Świerzy oraz Miłosz Osadczuk.

KOLONOWSKIE: Łukasz Wągrodzki, Gabriel Świerczok, Łukasz Czempała, Dawid Spałek, Alan Kampa, Kacper Smyk, Łukasz Tymich, Wojciech Wacławczyk, Maksymilian Muc, Mateusz Kampa, Dawid Lebioda, Bartek Janus.

×

Wyszukaj w serwisie