Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

22 lipca 2013

WAKACJE W ŚWIETLICY

Tegoroczną akcję letnią w Świetlicy Wiejskiej w Staniszczach Wielkich rozpoczęto zajęciami plastycznymi. Dzieci w wieku od 4 do 13 lat wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod nazwą "Moja ulubiona opowieść biblijna", zorganizowanym przez Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu. Do konkursu przystąpiło 12 dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Wszystkie prace wykonane podczas zajęć zostaną przesłane na adres organizatora konkursu.

Już dziś zapraszamy do świetlicy wszystkich, którzy lubią zajęcia plastyczne i chcieliby spróbować swoich sił w tworzeniu ciekawych rysunków pastelami pod okiem artysty. Zajęcia odbędą się we wtorek, 6 sierpnia 2013 r.. Natomiast dla miłośników rywalizacji w niedzielę, 4 sierpnia, odbędzie się turniej darta, a 12 sierpnia, tj. w poniedziałek, zabawa plenerowa - "PODCHODY".
 
Szczegółowy plan zajęć w ramach akcji "Wakacje w świetlicy" zostanie zamieszczony w gablocie informacyjnej świetlicy i na stronie gminy Kolonowskie.
  
×

Wyszukaj w serwisie