Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

21 sierpnia 2013

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

zimonska.jpeg Kazimiera Zimońska, mieszkanka Kolonowskiego, swoje 90. urodziny obchodziła 7 sierpnia. Jubilatka, która owdowiała 13 lat temu, wychowała 2 córki, doczekała się 3 wnuków i jednego prawnuka. 21 lat przepracowała w zakładach "Nitron" w Krupskim Młynie, była także pracownicą Gminnej Spółdzielni w Kolonowskiem. Jej zdaniem najlepszą receptą na długowieczność jest praca i zadowolenie z tego, co się robi.

Z okazji urodzin solenizantkę odwiedzili: Konrad Wacławczyk, zastępca burmistrza Kolonowskiego oraz Krystyna Musiał, pracownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Dwunastego sierpnia br. swoje 92 urodziny obchodziła Klara Wiora, mieszkanka Staniszcz Wielkich. Pani Klara jest osobą niezwykle pogodną i uśmiechniętą. Chętnie gości u siebie znajomych i sąsiadów. Jubilatka sama sprząta i gotuje. Bardzo dużo czyta.

Solenizantka wychowała syna, doczekała się czworga wnuków i jednego prawnuka.

Życzenia urodzinowe Klara Wiora przyjęła z rąk zastępcy burmistrza Kolonowskiego, Konrada Wacławczyka, oraz pracownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

20 sierpnia 94 rocznicę urodzin obchodziła Leonarda Dudarewicz, mieszkanka Kolonowskiego. Pani Leonarda wychowała 3 dzieci, doczekała się 8 wnuków i 11 prawnuków.

W młodości, poza wychowaniem dzieci, zajmowała się także gospodarstwem rolnym i pracą w wyłuszczarni nasion, należącej wówczas do Nadleśnictwa Kolonowskie. Solenizantka jest osobą niezwykle rozmowną, chętnie wspomina dawne czasy.

Panią Leonardę odwiedziła Irena Ochmann, kierownik MGOPS w Kolonowskiem oraz Krystyna Musiał – pracownik socjalny.

zimonska.jpeg   wiora.jpeg   dudarewicz.jpeg  

×

Wyszukaj w serwisie