Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

12 listopada 2013

CZAS NA PODSUMOWANIA

Wprawdzie do końca roku pozostało jeszcze trochę czasu, jednak Gmina Kolonowskie podsumowała już swoją działalność inwestycyjną. Podobnie jak w ubiegłych latach podsumowanie odbyło się w ramach uroczystej gali dla przedsiębiorców. Oprócz prezentacji osiągnięć gminy, goście mieli również okazję zapoznać się z możliwością pozyskiwania środków na inwestycje związane z ochroną środowiska i wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Spotkanie stanowiło również znakomitą okazję do uhonorowania osób, które w szczególny sposób wpisały się w działalność gminy. Pan Marian Paul Schmandra, prezes firmy Mercur, został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. W imieniu Prezydenta RP odznaczenie wręczył obecny na spotkaniu Wicewojewoda opolski Antoni Jastrzembski. Na gali wręczono również tytuły "Honorowy Obywatel Gminy". Otrzymali je pan Marek Mazurek – prezes firmy Izostal SA oraz pan Antoni Bator – prezes spółki Kolb.

W części artystycznej gali dla gości wystąpił duet Kola & Jula.

×

Wyszukaj w serwisie