Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

9 grudnia 2013

ZAPROSZENIE

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Opolu we współpracy z Politechniką Opolską  ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z ekspertem. Tym razem ekspertami będą pracownicy Działu Współpracy Międzynarodowej Politechniki Opolskiej. Nasi goście podczas spotkania zaprezentują europejski program wymiany studentów – Erasmus, wyjaśnią jak wziąć w nim udział i jakie możliwości daje on młodym ludziom. Spotkanie odbędzie się 16 grudnia 2013 r. o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Hotelu Mercure przy ul. Krakowskiej 57/59 w Opolu.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 10  grudnia  2013 r. na adres mailowy lub fax: 77 423 28 96.  Spotkanie przeznaczone jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów. O uczestnictwie w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona. W załączeniu znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy oraz program spotkania.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy - w załączeniu: DOCXFormularz zgłoszeniowy.docx DOCXPROGRAM SPOTKANIA Z EKSPERTEM.docx

 

 

×

Wyszukaj w serwisie