Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

10 grudnia 2013

MIKOŁAJ NA ZIELONO:)

7 grudnia br., w sali widowiskowo-sportowej w Kolonowskiem, odbył się siódmy z kolei Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzików, organizowany przez LKS Zieloni Spórok.  W tym roku mecze rozgrywało 6 drużyn młodzików. Program wzbogacono także o pokazowe pojedynki Orlików z Ozimka i Spóroka. Tegoroczny turniej objął swoim patronatem Adam Kępiński, poseł na Sejm RP, pochodzący z sąsiedniego Ozimka. Ufundował on m.in. statuetki, słodycze i pamiątkowe plakietki.

Przygotowania do turnieju, którego poziom z sezonu na sezon jest coraz wyższy, trwały prawie dwa miesiące. W tym roku, po raz pierwszy w historii, nie wzięły w nim udziału drużyny LZS Staniszcze Wielkie i Unii Kolonowskie, ponieważ nie mają drużyn w tej kategorii wiekowej.

Ostatecznie na podium znalazły się drużyny KS Małapanew Ozimek (I miejsce), SKS Piast Strzelce Opolskie (II miejsce) oraz LKS Zieloni Spórok (III miejsce). Wyniki meczów finałowych kształtowały się następująco: SKS Piast Strzelce Opolskie – LKS Zieloni Spórok 5:0, KS Małapanew Ozimek – KS Krasiejów 5:0, KS Naprzód Ujazd – LZS Rozmierka 1:0, LKS Zieloni Spórok – KS Krasiejów 2:1, SKS Piast Strzelce Opolskie – KS Małapanew Ozimek 0:2.

Więcej zdjęć z turnieju - w naszej GALERII.

×

Wyszukaj w serwisie