Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

25 września 2014

OSTATNIE DNI KONKURSU!

Przypominamy, że niebawem kończy się termin nadsyłania zdjęć na XIX Konkurs Fotograficzny "Zabytkowa architektura wsi opolskiej - 2014". Choć czasu jest niewiele, to jednak powinno go wystarczyć zarówno na wysłanie, jak i wykonanie zdjęć. Jesienne krajobrazy dają nowe możliwości. Nagrody czekają ! ;)

Termin nadsyłania prac: 30 września br.

Konkurs jest imprezą cykliczną, której celem jest propagowanie idei ochrony zabytków budownictwa wiejskiego województwa opolskiego poprzez rozwijanie osobistych zainteresowań, wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych w zakresie fotografii. Mamy nadzieję, że konkurs zainspiruje amatorów i profesjonalistów fotografii do skierowania obiektywów w stronę ginących zabytków architektury wiejskiej by ukazać i zarazem udokumentować ich piękno.

Przedsięwzięcie ma charakter otwarty i adresowane jest zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. 

Konkurs organizowany jest wspólnie z PTTK Oddział Opole, Opolskim Oddziałem ZPAF oraz Instytutem Sztuki Uniwersytetu Opolskiej.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie: http://www.muzeumwsiopolskiej.pl/node/212. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych materiałów – proszę napisać.

Więcej informacji  pod tel. 774572349, 774743021 wewn. 223, 123

×

Wyszukaj w serwisie