Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

23 marca 2015

ZAPROSZENIE

Ośrodek Kultury w Niemodlinie już po raz jedenasty organizuje Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”

Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 15 maja o godz. 9.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury. Natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu o godz. 19.00. Gościem tegorocznego koncertu laureatów będzie Katarzyna Groniec. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w dołączonym regulaminie oraz na stronie Ośrodka Kultury w Niemodlinie www.okniemodlin.org

Patronat honorowy nad ubiegłorocznym konkursem objęli: Marszałek Województwa Opolskiego, Starosta Opolski, Burmistrz Niemodlina, Fundacja im. A. Osieckiej „Okularnicy”, natomiast medialny: TVP Opole, Radio Opole, Nowiny Nyskie i Puls Niemodlina. Wsparcie i uznanie tak wielu wybitnych ludzi mobilizuje nas do dalszego działania. Prosimy o promocję konkursu „Oceany” w Państwa środowiskach, a wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w konkursie, serdecznie zapraszamy.

Szczegóły w załączniku: PDFRegulamin i karta zgłoszenia Oceany 2015.pdf

×

Wyszukaj w serwisie