Szczepienia w Kolonowskiem                                               Uwaga! Zmiana dostępności Urzędu Miasta i Gminy Kolonowskie od dnia 2 listopada 2020 r.!

×

15 października 2015

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

W dniu 29 września 90. urodziny obchodziła Jadwiga Bok ze Staniszcz Wielkich. Pani Jadwiga pracowała zawodowo głównie w Hucie Małapanew  oraz na kolei. Znajomi i sąsiedzi mówią, że - oprócz pracy zawodowej - pani Jadwiga całe życie była osobą niezwykle zajętą, pomagała innym, służyła radą. Solenizantka, mimo różnych problemów zdrowotnych, jest osobą pogodną, uśmiechniętą, otoczona dobrą opieką ze strony bliskich osób.
Z życzeniami do jubilatki udały się pracownice MGOPS Kolonowskie.

Dziewiątego października złote gody obchodzili państwo Karin i Herbert Waclawczyk ze Staniszcz Wielkich. Jubilaci doczekali się dwóch synów, trzech wnuków i dwóch wnuczek.
Pani Karin przez 35 lat pracowała jako kasjerka biletowa i telegrafistka na kolei. Pan Herbert swoje życie zawodowe także związał z koleją, będąc – przez ponad 40 lat – kontrolerem ds. technicznych w Dolnośląskim Okręgu Kolei Państwowych.
Państwo Waclawczyk bardzo lubią jazdę na rowerze. Dużą część swojego wolnego czasu poświęcają pracy w ogródku.
Złotych jubilatów, z okazji ich święta, odwiedził burmistrz Kolonowskiego, Norbert Koston, wraz z kierownikiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Ireną Ochmann.

W dniu 10 października 50. rocznicę ślubu obchodzili Państwo Elżbieta i Krzysztof Lebioda z Kolonowskiego.
Wychowali trzech synów, doczekali się pięciu wnuków i jednej wnuczki.
Pani Elżbieta przez 35 lat pracowała w przedszkolu w Kolonowskiem jako sprzataczka, zajmowała się również prowadzeniem domu i gospodarstwa rolnego. Pan Krzysztof przez 42 lata pracował w hucie w Zawadzkiem. Przez 20 lat był bramkarzem w Unii Kolonowskie. Pasjonuje się sportem a w szczególności piłką nożną.
Z życzeniami do jubilatów udał się burmistrz Kolonowskiego, Noirbert Koston i kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Irena Ochmann.

bok.jpeg   waclawczyk.jpeg   WP_20151012_002.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie