×

Aktualności

 • Powszechny Spis Rolny 2020

  Statystyka publiczna zapewnia rzetelne, obiektywne i systematyczne informowanie społeczeństwa, organów państwa i administracji publicznej oraz podmiotów gospodarki narodowej o sytuacji ekonomicznej, demograficznej, społecznej oraz środowiska naturalnego. Wypełnienie tego zobowiązania gwarantuje m.in. realizacja spisów rolnych.

  Szczegóły w załączniku: DOCXGUS O SPISIE Rolnym.docx

 • KPP Strzelce Opolskie zaprasza na spotkanie!

  Chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia. Mamy dla Ciebie bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego zawodu, przyjdź do Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich na spotkanie. W każdy wtorek począwszy od dnia 25 sierpnia 2020r. w godzinach od 10:00 do 14:00 będziemy do państwa dyspozycji. Dowiedz się jak zostać jednym z nas. Serdecznie zapraszamy.

  Podczas spotkania opowiemy o służbie w policji, przekażemy informacje o rekrutacji, odpowiemy na nurtujące państwa pytania. Będą mieli państwo możliwość obejrzenia filmu promującego zawód policjanta.

  Osoby zainteresowane spotkaniem promującym zawód policjanta zapraszamy na pierwsze spotkanie 25 sierpnia 2020r w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich w godzinach od 10:00 do 14:00. Kolejne spotkania będą odbywały się w każdy wtorek w godzinach 10:00-14:00.

  W związku z utrzymującym się stanem epidemii, kandydaci do służby w trakcie pobytu w jednostce winni stosować maseczki ochronne.

 • Transmisja z otwarcia ofert

  W związku z zagrożeniem epidemiologicznym otwarcie ofert przebudowę oraz modernizację dróg gminnych: Cz. I. Przebudowa drogi gminnej – ul. Prusa w Staniszczach Małych Cz. II. Modernizacja nawierzchni – ul. Siewnej w Staniszczach Wielkich odbędzie się online - https://youtu.be/CEfw07YKwNY

 • Bezpłatne szkolenie e-learningowe!

  Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje o szkoleniu e-learningowym pn. „Fundusz sołecki jako narzędzia aktywizacji wsi”, kierowanym do sołtysów, rad sołeckich, radnych gmin, pracowników urzędów gmin, członków KGW i OSP oraz innych aktywnych mieszkańców obszarów wiejskich. Szczegóły w załącznikach: PDFFundusz sołecki...gminy.pdf DOCKarta zgłoszenia.doc DOCHarmonogram zajęć.doc

 • Przebudowa ul Nowej w Kolonowskiem

  22 lipca została podpisana umowa na realizację zadania pn. Przebudowa drogi gminnej ul. Nowa w Kolonowskiem.

 • Zaprogramuj swoją przyszłość

  Zaprogramowani.com wraz z Akademia-Programowania.pl zapraszają do zapisów na 1500 w zupełności darmowych miejsc na e-kursach programowania dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat. Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach wystarczy zapisać się na wybrany kurs poprzez formularz na stronie https://www.zaprogramowani.com/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/ lub  https://www.akademiaprogramowania.pl/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/. Start zapisów planowany jest na 14.VIII.2020r, a potrwają one do 04.IX.2020r lub wykorzystania wszystkich darmowych miejsc.

  Kursy obejmują materiał podstawowy rozdzielony na 3 zajęcia po 1,5 godziny każde (lekcje odbywają się raz w tygodniu, w wybrany w formularzu dzień i godzinę).

  Do wyboru tematy takie jak:

  • C++,
  • Java,
  • Python,
  • Aplikacje webowe,
  • Roblox,
  • Grafika Komputerowa

  Szczegóły w załącznikach: PDFZSP_II_ED-biuletyn.pdf PDF1page_II_ED_ZSP.pdf

×

Wyszukaj w serwisie