×

Aktualności

 • Informacje dotyczące wyborów do Sejmu RP i Senatu RP 2023

  Zapraszamy na nasz Biuletyn Informacji Publicznej

  Więcej informacji tutaj.

 • Bezpieczniej niż dotychczas!

  Ochotnicza Straż Pożarna w Kolonowskiem została jednym z laureatów V edycji programu „Wzmocnij Swoje Otoczenie”. Dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi w wysokości 20 tys. złotych, jednostka należąca do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego będzie miała możliwość zakupu kamery termowizyjnej, która uzupełni wyposażenie jedynego w gminie ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zakup kamery zwiększy bezpieczeństwo zarówno mieszkańców, jak i samych strażaków, a sprzęt służyć będzie przez wiele kolejnych lat.

 • Kompleksowa termomodernizacja - najlepsze, co możesz zrobić

  W załączeniu ulotka informacyjna, dotycząca kompleksowej termomodernizacji budynków: PDFUlotka (1,01MB)

 • Informacje z KRUS

  W załączeniu List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczeni Społecznego PDFList (693,11KB)

 • Diagnoza lokalnych zagrożeń społecznych

  Gmina Kolonowskie podjęła współpracę z Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych  w Warszawie w celu przeprowadzenia badania: „Diagnoza lokalnych zagrożeń społecznych”. Jest to szczegółowy raport stworzony na podstawie badania społecznego, przeprowadzonego wśród mieszkańców gminy Kolonowskie, mający na celu ukazanie jakie problemy realnie istnieją w naszej społeczności. Diagnoza problemów pozwoli na dobranie adekwatnej pomocy i stworzenie programu profilaktycznego, odpowiadającego na potrzeby mieszkańców, aby podnieść jakość ich życia, a tym samym pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie gminy Kolonowskie. Badaniem będą objęci: placówki oświatowe oraz dorośli mieszkańcy. W szkołach podstawowych w najbliższych dniach, będą przeprowadzone badania online uczniów starszych klas szkolnych (SP 4-6 i SP 7-8) w postaci anonimowych ankiet. Stacjonarnie zaś, około 100 mieszkańców naszej Gminy będzie miało możliwość skorzystania z rozmowy z ankieterem. Zachęcamy do udziału w badaniu!

 • Gminne Zawody MDP

  Burmistrz Kolonowskiego Norbert Koston zaprasza na Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. 16 września 2023 r. (sobota), godz. 15.00, boisko LZS Staniszcze Wielkie.

×

Wyszukaj w serwisie