×

Aktualności

 • Pomoc medyczna w weekend

  Kiedy udać się na szpitalny oddział ratunkowy (#SOR), a w jakich sytuacjach skorzystać z nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (#NiŚOZ)?

 • Bitwa Regionów 2023

  W tym roku odbędzie się już VIII edycja Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Bitwa Regionów”. Konkurs od samego początku cieszy się ogromną popularnością, a jego ubiegłoroczna odsłona przeszła najśmielsze oczekiwania, zarówno pod względem frekwencji jak i pozytywnego przyjęcia poszerzonej formuły konkursu dotyczącej eliminacji już na poziomie powiatów.

 • Oferta pracy

  Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim ( obok Tarnowskich Gór) zatrudni osoby na następujących stanowiskach:

  • nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, podstaw konstrukcji maszyn, rysunku technicznego, obróbki materiałów i prowadzenia zajęć praktycznych w wyżej wymienionych dziedzinach,
  • nauczyciel praktycznej nauki zawodu w zakresie mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

  Szczegóły w załączniku: 

 • Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego rozpoczęła XX Ogólnokrajowy Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Jednocześnie informujemy, że konkurs skierowany jest do właścicieli gospodarstw indywidualnych, z których przynajmniej jeden z właścicieli jest objęty ubezpieczeniem społecznym rolników. Udział w Konkursie mogą wziąć zarówno duże, jak i małe gospodarstwa rolne.

 • Sprzątanie Świata!

  W imieniu Nadleśnictwa Zawadzkie, kół łowieckich, działających na terenie gminy Kolonowskie oraz swoim własnym, gorąco zachęcamy do udziału w akcji sprzątania świata.

 • Laur Ziemi Strzeleckiej

  „Laur Ziemi Strzeleckiej”  – wyróżnienie dla najlepszych

  już po raz XXIII ogłoszony został konkurs „Laur Ziemi Strzeleckiej”. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur (osób, firm, instytucji) do nagrody za 2022 rok, w pięciu różnych kategoriach działalności:  społecznej, gospodarczej, wychowawczej, kulturalnej i sportowej. Termin składania zgłoszeń do 20 marca 2023 r. do godz. 1400.  Wniosek można złożyć osobiści lub przekazać pocztą na adres: Stowarzyszenie Ziemia Strzelecka ul. M. Prawego 21, 47–100 Strzelce Op., bądź przesłać pocztą email na adres: zarzad@strzelceopolskie.pl, z dopiskiem „Laur Ziemi Strzeleckiej”.

  Wniosek powinien zawierać informacje o wnioskodawcy i kandydacie wraz z uzasadnieniem kandydatury oraz jasno określoną kategorię działalności zgłaszanej osoby/firmy/instytucji oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikacje wizerunku, w związku z prowadzonym konkursem. Więcej szczegółów oraz wzór wniosku dostępny jest na stronie Stowarzyszenia: www.ziemiastrzelecka.pl

×

Wyszukaj w serwisie